2031 Färgetsning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 21 november 2022 -
7096 Färglitografi
Såld: 6.200 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
9065 Serigrafi
Såld: 5.200 kr
Såldes den 5 februari 2018
3132 Litografiskt b..
Såld: 600 kr
Såldes den 21 december 2014 -
2037 Färgserigrafi
Såld: 12.000 kr
Såldes den 18 november 2013