5506 Akvarell
Frederick Gordon Fraser. Signerad. Motivet: 18x37cm
Såld: 300 kr
Såldes den 12 oktober 2020 -
3100 Akvareller
1 par, Frederick Gordon Fraser, ålandskap, 24x53
Såld: 2.500 kr
Såldes den 5 september 2005
Föremål som liknar Frederick Gordon Fraser
- Träfflista
- alla
- Visa alla