Föremål som liknar Frankrike
8341 Kopparstick
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
7127 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 20 maj 2024
7144 Carborundumets..
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
7143 Carborundumets..
Såld: 600 kr
Såldes den 13 maj 2024
2075 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
2068 Litografisk af..
Såld: 450 kr
Såldes den 29 april 2024
4148 Vinglas
6 st, Frankrike. Höjd: 18 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 22 april 2024
2059 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
2061 Färglitografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 22 april 2024