Föremål som liknar Franc
9021 Glasservisdelar
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9146 Utställningsaf..
Sam Francis. Signerad, 100x70 cm, oramad
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
8352 Karmstol
Såld: 1.200 kr
Såldes den 20 maj 2024
7127 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 20 maj 2024
5130 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 maj 2024
6096 Skulptur
Glas, Lalique, France. Längd: 11 cm, höjd: 6,5 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
7007 Vaser
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
8100 Kanna
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 april 2024
Såld: 14.500 kr
Såldes den 25 mars 2024