Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Fr


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6382 Akvarell
    Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7197 Soffa
    modell ”Metropolitan”, JIO-möbler. Nyligen omtapet..//
    Såld: 10.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7126 Gafflar
    Sex st. Silver, "Franska Liljan", 1810-tal, Erik A..//
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 1013 Oljemålning
    Gérard Eppelé (1929), Frankrike, Figurer. Signerad..//
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7134 Fåtölj
    Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Vår fru, Renov..//
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7161 Assietter
    12 st, grönt glas, Frankrike. Diameter: 23 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026




Ladda ner broschyr