Föremål som liknar Fr
6382 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7197 Soffa
Såld: 10.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7126 Gafflar
Såld: 7.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
1013 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7134 Fåtölj
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7161 Assietter
12 st, grönt glas, Frankrike. Diameter: 23 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6024 Kaffekannor
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7047 Bordstabletter
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 januari 2026
6344 Färgetsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026