Föremål som liknar Fr
5023 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2059 Oljemålning
Såld: 9.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2155 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2024 Oljemålning
Såld: 8.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2008 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5118 Korkskruv
Metall, Karl Alfred. Höjd: 15 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
2154 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4037 Akvareller
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4211 Skulptur
Glas, Lalique, France. Längd: 11 cm. Höjd: 6,5 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 10 juni 2024