Föremål som liknar Forsman
8360 Staffli
Forsman, trä. Höjd: 155
Såld: 400 kr
Såldes den 1 augusti 2022
4450 Bordsstaffli
trä, Forsman. Höjd: 77 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 januari 2022
5468 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 14 juni 2021
9256 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 maj 2021
4508 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 11 januari 2021
1007 Kaffekanna & s..
Såld: 2.000 kr
Såldes den 9 december 2019
8585 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 28 oktober 2019
3106 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 22 oktober 2018
2504 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 4 december 2017