Föremål som liknar Flygel
8145 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
6511 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 8 maj 2023
9275 Dosor
Såld: 900 kr
Såldes den 21 februari 2022
1028 Akvarell
Såld: 4.000 kr
Såldes den 12 april 2021
8442 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 mars 2020
7437 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Flygel, 10x15 cm. Signerad
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2019
4493 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 17 december 2018
8491 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 1 oktober 2018
1093 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 23 oktober 2017