Föremål som liknar Flicka med katt
6402 Figurin
Bing & Grøndahl, flicka med katt. Höjd: 17 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 31 januari 2022
6525 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 15 mars 2021
5213 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2020
1462 Skulptur
terrakotta, Flicka med kattungar. Höjd: 89
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 november 2018
4100 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 15 januari 2018
4272 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 6 november 2017
8342 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 2 augusti 2017
5197 Skulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 24 april 2017
7181 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 3 april 2017