Föremål som liknar Flicka med hund
6133 Färglitografi
Såld: 3.800 kr
Såldes den 29 januari 2024
6082 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 december 2022
6289 Skulptur
porslin, flicka med hund. Höjd: 45 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 20 januari 2020
8405 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2019
6150 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 8 april 2019
1220 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2019
7344 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 19 november 2018
4662 Etsning
Lagrand, Signerad, 16/50, flicka med hund, 14,5x21
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2018
8243 Oljemålning
Kurt Beckman, Flicka med hund, 90x50
Såld: 250 kr
Såldes den 4 december 2017