Föremål som liknar Fjäril
9099 Bildrulle
Akvarell/Tusch, blomstermotiv med fjärilar, 74x158 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024
5065 Akvareller
Såld: 400 kr
Såldes den 29 april 2024
2055 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 22 april 2024
5271 Skedar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
6029 Skålfat med hä..
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2023
3006 Träsnitt
Såld: 700 kr
Såldes den 27 februari 2023
8246 Djupa tallrikar
Såld: 200 kr
Såldes den 20 februari 2023
8101 Bordsdekoration
Såld: 700 kr
Såldes den 13 februari 2023
5208 Tryck
Såld: 700 kr
Såldes den 23 januari 2023