7073 Figuriner
2 st, Fiskarpar, höjd: ca 25
Såld: 150 kr
Såldes den 2 april 2012 -
2154 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 5 mars 2007 -
7195 Figurin
Fiskarpar, H.19
Såld: 250 kr
Såldes den 3 mars 2003
6095 Oljemålning
1800-tal, Fiskarpar, sign. 30x22
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 mars 2002