6576 Oljemålning
Finsk konstnär, 1909, Sjölandskap, 13x35
Såld: 350 kr
Såldes den 25 november 2013 -
3607 Färgetsning
Signerad-26, finsk konstnär, motivets mått: 23x29
Såld: 500 kr
Såldes den 3 september 2012 -
8368 Oljemålningar
Såld: 750 kr
Såldes den 23 januari 2012
2426 Oljemålning
Landskap, Finsk Konstnär, 37x46
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 januari 2009 -
8094 Oljemålning
Finsk Konstnär, sign, 1926, 46x64
Såld: 100 kr
Såldes den 7 april 2008 -
4281 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 december 2006
1282 Oljemålning
Rysk/Finsk konstnär. Karelisk kvinna, 45x60
Såld: 7.000 kr
Såldes den 7 juni 2005