Föremål som liknar Figurer
7031 Bordsur
Såld: 350 kr
Såldes den 13 maj 2024
5080 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 april 2024
3459 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
3237 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
3231 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
3204 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 15 april 2024
8170 Grafiskt blad
Såld: 150 kr
Såldes den 8 april 2024
4136 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 11 mars 2024
5321 Skulpturer
3 st, Marbell, Belgien, Figurer. Höjd: 13,5-42 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 11 mars 2024