Föremål som liknar Ferdinand Boberg
7006 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 4 december 2023
4276 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 6 mars 2023
2016 Litografier
Såld: 800 kr
Såldes den 20 februari 2023
1045 Akvarell
Såld: 5.600 kr
Såldes den 12 december 2022
2071 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 26 september 2022
3046 Mappar
Såld: 100 kr
Såldes den 10 januari 2022
7337 Bokverk
Såld: 900 kr
Såldes den 10 maj 2021
1354 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 2 november 2020
9048 Blyerts
Såld: 2.600 kr
Såldes den 26 oktober 2020