Föremål som liknar Familjen
1039 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 25 mars 2024
4001 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 11 mars 2024
1022 Oljemålning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 26 februari 2024
8157 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 februari 2024
2020 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 5 februari 2024
3301 Figuriner
Såld: 1.100 kr
Såldes den 8 januari 2024
4492 Etsning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 5 juni 2023
7127 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023
5203 Teckning
Såld: 250 kr
Såldes den 20 mars 2023