Föremål som liknar Facett
3137 Vaser
Såld: 700 kr
Såldes den 7 augusti 2023
3012 Soffbord
Såld: 800 kr
Såldes den 27 februari 2023
1374 Vaser
Såld: 700 kr
Såldes den 3 februari 2020
9013 Smörask
Såld: 18.500 kr
Såldes den 28 oktober 2019
1365 Bestickuppsätt..
Facette, Gense, 1950-tal
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 augusti 2019
8004 Takarmatur
glas och mässing. Höjd: 35, facetterat glas
Såld: 500 kr
Såldes den 4 mars 2019
9235 Spegel
rokoko, förgylld, senare facettslipat glas, 107x50 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 27 augusti 2018
4402 Ytterfoder
Såld: 150 kr
Såldes den 2 oktober 2017
1006 Keramik
3 delar, Facett, Gustavsberg, höjd: 9 - 27
Såld: 350 kr
Såldes den 6 mars 2017