Föremål som liknar FR
9071 Tuschteckningar
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024
1016 Vas
Såld: 2.800 kr
Såldes den 27 maj 2024
9226 Amfora på stäl..
Nordafrika, keramik, bemålad. Höjd: 89 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9394 Fåtölj
+ kudde, 1940-tal, Jofef Frank textil, "Anakreon"
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
1009 Golvlampa
Såld: 5.800 kr
Såldes den 27 maj 2024
9090 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024
8162 Stolar
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9021 Glasservisdelar
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9146 Utställningsaf..
Sam Francis. Signerad, 100x70 cm, oramad
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 maj 2024