6239 Etsning
F Lindwall, osignerad, 23x38, strömmen mot slottet
Såld: 200 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
2674 Etsning
F Lindwall, Stockholms ström, 24x40
Såld: 150 kr
Såldes den 1 mars 2004 -
2145 Gravyr
F Lindwall, Riddarholmen, 23x31
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2002
Föremål som liknar F Lindwall
- Träfflista
- alla
- Visa alla