4532 Oljemålning
F Henkel. Signerad, Interiör. Olja på duk, 39x48cm
Såld: 100 kr
Såldes den 23 november 2020 -
8130 Oljemålning
Interiör, F Henkelman, 38x45
Såld: 400 kr
Såldes den 10 april 2006
Föremål som liknar F Henkel
- Träfflista
- alla
- Visa alla