Föremål som liknar F
7425 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2024
4020 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3110 Glas
3 st, Fotbolls VM, 1958. Höjd: 11,5 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4037 Akvareller
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4003 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4076 Oljemålning
Såld: 9.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
3188 Collage
Såld: 150 kr
Såldes den 10 juni 2024
4162 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
3088 Matta
Orientalisk, Afghan, grön botten, 166x228 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024