4173 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 23 november 2020 -
6327 Oljemålning
Tatiana Morkovkina, "Första snön, signerad, TM, 48x36
Såld: 300 kr
Såldes den 22 maj 2017 -
3210 Glasmålning
Rumänien, "Första snön", 38 x 40
Såld: 900 kr
Såldes den 22 oktober 2012
9438 Färglitografi
"Första Snön", 225/310, motivets mått: 35x28
Såld: 400 kr
Såldes den 1 oktober 2012 -
7671 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 5 mars 2007