Föremål som liknar Försäljare
3289 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 27 februari 2023
2240 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 3 september 2018
2032 Gouache
Såld: 1.500 kr
Såldes den 2 april 2018
4364 Bordsur
1800-tal, bemålad plåt, urförsäljare, höjd: 33 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 juli 2015
4073 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 16 februari 2015
2175 Akvarell
fiskförsäljare, signerad, motivet: 27x13, oramad
Såld: 200 kr
Såldes den 7 april 2014
1607 Kopparstick
2 st, försäljare, motivet: 25x16
Såld: 300 kr
Såldes den 9 december 2013
3377 Oljemålning
1700-tal, Försäljare, 40 x 50
Såld: 3.300 kr
Såldes den 2 juli 2012
5561 Oljemålningar
Såld: 800 kr
Såldes den 19 december 2011