6434 Bordsur
Sent 1800-tal, figural, förgylld zink. Höjd: 50 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
1458 Bordspendyl
höjd: 44 cm, marmor, förgylld zink
Såld: 900 kr
Såldes den 3 februari 2020 -
3250 Skulptur
Förgylld Zink, på träsockel, höjd: 33 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2016
3043 Bordspendyl
Såld: 3.200 kr
Såldes den 21 januari 2013 -
3179 Bordsur
Sent 1800-tal, förgylld zink, höjd: 35
Såld: 350 kr
Såldes den 4 april 2011 -
8044 Bordsur
1800-tal, förgylld zink, höjd: 30
Såld: 700 kr
Såldes den 2 november 2009