Föremål som liknar Förgylld
8156 Brasskärm
rokokostil, förgylld, tyg/glas. Höjd: 113 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 26 januari 2026
8168 Stolar
4 st, Louis XVI-stil, förgyllda med röd klädsel
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 januari 2026
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Såld: 5.600 kr
Såldes den 26 januari 2026
1013 Skulptur
Såld: 12.000 kr
Såldes den 26 januari 2026
8291 Spegel
1800-tal, delvis förgylld ram, 77x53 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 26 januari 2026
8163 Bergèrer
Såld: 5.200 kr
Såldes den 26 januari 2026
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7019 Siluettavlor
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026