Föremål som liknar Förgylld

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 1013 Skulptur
    Såld: 12.000 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8291 Spegel
    1800-tal, delvis förgylld ram, 77x53 cm
    Såld: 200 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8163 Bergèrer
    Såld: 5.200 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 6419 Spegel
    Rokokostil, förgylld, 136x53
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7019 Siluettavlor
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6673 Spegel
    Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026