Föremål som liknar Förgylld
6206 Matservisdelar
Såld: 600 kr
Såldes den 15 december 2025
5286 Väggpendyl
Såld: 800 kr
Såldes den 8 december 2025
5321 Skulptur i stä..
Buddha, jade, förgylld metall, i låda. Höjd: 19 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 8 december 2025
1012 Luktdosa
Såld: 3.400 kr
Såldes den 8 december 2025
4201 Spegel
Gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, 85x41
Såld: 1.100 kr
Såldes den 8 december 2025
4195 Fåtölj
Såld: 900 kr
Såldes den 8 december 2025
3223 Spegel
1920-tal, Förgylld ram, 73x47 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2025
9239 Spegel
nyrokokostil. Förgylld, 115x80 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 17 november 2025
1018 Skål
Såld: 3.000 kr
Såldes den 3 november 2025