Föremål som liknar Fågel
7029 Skulptur
Såld: 200 kr
Såldes den 13 maj 2024
5022 Skulptur
Fågel, stengods. Längd: 10 cm. Höjd: 7 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
5051 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
1024 Golvlampa
Såld: 2.800 kr
Såldes den 29 april 2024
5091 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
5141 Terrin
Fågel, Italien. Längd: 50 cm, höjd: 24 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
2096 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
3442 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 15 april 2024
3280 Terrin med lock
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024