Föremål som liknar Eva
6446 Vas
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7048 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6055 Fat
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6249 Skål
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
5387 Vaser
Såld: 2.400 kr
Såldes den 8 december 2025
3016 Skulptur
Såld: 150 kr
Såldes den 8 december 2025
5296 Fat
Såld: 300 kr
Såldes den 8 december 2025
4367 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2025
2037 Ljusstake
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 november 2025