3289 Färglitografi
Signerad Esaias Thoren 56, Tupp, 53x43
Såld: 550 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
4066 Färglitografi
Esaias Thoren, -73, 160/360 (fuktskada), 54x58
Såld: 600 kr
Såldes den 14 maj 2007 -
2349 Färglitografi
Esaias Thoren, 135/225, 54 x 74, repet
Såld: 450 kr
Såldes den 29 augusti 2005
8128 Litografi
Esaias Thoren 66/75 32,5x39,5
Såld: 600 kr
Såldes den 23 februari 2004 -
3066 Färglitografi
Esaias Thoren, 52/100, -56, 27 x 37, Komposition
Såld: 450 kr
Såldes den 19 maj 2003