Föremål som liknar Erswärd
4245 Akvarell
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
5245 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2024
7216 Soffa
Annika Reuterswärd, Fogia. Längd: 240 cm
Såld: 4.200 kr
Såldes den 12 februari 2024
8081 Kolteckning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
3061 Skulptur
Signerad M Reuterswärd, 2001, spädbarn. Höjd: 20cm
Såld: 150 kr
Såldes den 13 november 2023
3257 Matbord
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 november 2023
1025 Skulptur
Såld: 25.000 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7400 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 16 oktober 2023
4358 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 25 september 2023