4224 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 6 mars 2023 -
6331 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2018 -
8067 Akvarell
Ernst Lundström (1853-1931), kovallare, Visby, 44x31
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 december 2016
5495 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 2 juni 2014