5136 Grafiskt blad
erik Becker, hustak, bladets mått: 40x35,8/90
Såld: 200 kr
Såldes den 28 maj 2018 -
1283 Färglitografi
Erik Becker, 14/75, motivet: 39x39
Såld: 350 kr
Såldes den 25 januari 2016 -
3298 Färglitografi
Erik Becker, numrerad, motivet: 44x10
Såld: 450 kr
Såldes den 18 januari 2016
Föremål som liknar Erik Becker
- Träfflista
- alla
- Visa alla