5253 Oljemålning
Signerad Eric H Olson, Blomstilleben, på pannå, 40x32
Såld: 600 kr
Såldes den 14 maj 2012 -
7040 Färglitografi
Eric H Olson, 67/100, 55x45
Såld: 600 kr
Såldes den 19 oktober 2009 -
6606 Oljemålning
Eric H Olson, Hus, 44 x 36
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2009
3377 Litografi
Eric h Olson, Komposition, 56/100, 40 x 33
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 juni 2008 -
2244 Oljemålning
Såld: 6.400 kr
Såldes den 21 april 2008 -
4245 Oljemålning
Eric H Olson, Fiskeläge, 38x45
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2007
5496 Oljemålning
eric H Olson, Norrländst landskap med fors, 45 x 37
Såld: 350 kr
Såldes den 12 februari 2007