9242 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 oktober 2022 -
6316 Blandteknik
Såld: 1.400 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
5048 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 14 mars 2022
6522 Pastell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 6 december 2021 -
1039 Oljemålning
Såld: 23.000 kr
Såldes den 25 oktober 2021 -
5122 Serigrafi
8st, Eric Pehap (1912-1981), Signerad, 1991,25x24cm
Såld: 4.600 kr
Såldes den 27 juli 2020
5121 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
5612 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 7 november 2011 -
8223 Träsnitt
Eric Pehap-54 , Tartu universitet, Estland, 42x46
Såld: 1.400 kr
Såldes den 7 april 2008