Föremål som liknar Enrico Baj
4061 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2103 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 november 2022
7015 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 augusti 2022
4294 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 juni 2022
2070 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 mars 2021
2136 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 mars 2021
2016 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 22 mars 2021
4103 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 maj 2020
1453 Färgserigrafi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 november 2019