Föremål som liknar Engelskt
8464 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 11 september 2023
5186 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 oktober 2022
9246 Skeppsmodell
Engelskt. Längd: 100, höjd: 80 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 26 september 2022
9243 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 26 september 2022
7183 Matbord
Såld: 1.600 kr
Såldes den 7 februari 2022
4490 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 30 november 2020
4436 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 6 augusti 2018
5526 Oljemålning
Engelskt landskap, 1800-tal, 25x33
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2017
9047 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2017