1115 Oljemålning
Emil Johansson Thor, 1932, Landskap, 30x40
Såld: 450 kr
Såldes den 8 oktober 2012 -
6567 Etsning
Emil Johansson Thor, "Backafall", 1948, 15x20
Såld: 300 kr
Såldes den 6 september 2010 -
7583 Teckningar
Såld: 300 kr
Såldes den 15 september 2008
7577 Etsning
Signerad, Emil Johansson Thor, skånsk gård, 14x16
Såld: 150 kr
Såldes den 15 september 2008 -
7589 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 15 september 2008