Föremål som liknar Emil Ã…berg
7140 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2020
3080 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 26 augusti 2019
2471 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 11 februari 2019
6521 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 24 september 2018
4196 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 juli 2018
7209 Oljemålning
Emil Åberg (1864-1940), Sällskap i salong, 32x41
Såld: 200 kr
Såldes den 16 oktober 2017
7208 Blandteknik
Emil Ã…berg (1864-1940), Fredmans epistel no 35,29x22
Såld: 700 kr
Såldes den 16 oktober 2017
4292 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 november 2016
6197 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 10 oktober 2016