Föremål som liknar Elme
6119 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 18 mars 2024
3342 Vaser
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2024
3090 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
8385 Vas
Såld: 100 kr
Såldes den 12 februari 2024
6032 Vas
Såld: 250 kr
Såldes den 29 januari 2024
4131 Väggrelief
Såld: 150 kr
Såldes den 22 januari 2024
7107 Litografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 23 oktober 2023
5049 Tenorsaxofon
i väska, Selmer-kopia. Längd: 79 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 mars 2023
8161 Matservisdelar
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2022