5346 Oljemålning
Eric Elfwen, trädgårdsmotiv, signerad, 43x36
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 februari 2017 -
6063 Oljemålning
Erik Elfwen, Busshållplatsen Limassol, 30x37
Såld: 500 kr
Såldes den 21 september 2015 -
2379 Oljemålning
Erik Elfwen, Målarkamrater, 38x56
Såld: 400 kr
Såldes den 24 november 2014
5038 Oljemålning
Elfwen, "Kväll på balkongen", 38x45
Såld: 550 kr
Såldes den 14 maj 2012 -
5037 Oljemålning
Elfwen, Körsbärsträd, 60x50
Såld: 100 kr
Såldes den 14 maj 2012 -
2004 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 28 mars 2011
6224 Oljemålning
Erik Elfwen, Kustlandskap, 34x60
Såld: 650 kr
Såldes den 11 oktober 2010 -
8425 Oljemålning
Elfwen, 26x54
Såld: 950 kr
Såldes den 13 juli 2009 -
2276 Oljemålning
Eric Elfwen, sittande man, 27 x 34
Såld: 100 kr
Såldes den 17 april 2001