8475 Skyltar
2 st, Frithiof Telenius, 92x52 cm
Såld: 3.400 kr
Såldes den 7 december 2020 -
8110 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 15 juni 2020 -
5515 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 oktober 2019
4124 Träsnitt
Såld: 200 kr
Såldes den 3 mars 2014 -
4077 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 16 september 2013 -
5088 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2012
4197 Träsnitt
2 st. Erik Jemhte & Eric Elenius, 26x20
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2011 -
2501 Oljemålning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 21 december 2009 -
8347 Bokstöd
1 par, 20-tal, Gips, Elenius, höjd: 26
Såld: 500 kr
Såldes den 7 september 2009