Föremål som liknar Eklöf
9103 Olemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 2 augusti 2021
6318 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 mars 2021
7478 Oljemålning
F Eklöf, Eka. Olja på duk, signerad. 65x92
Såld: 100 kr
Såldes den 12 november 2018
7056 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juni 2018
8733 Oljemålning
Holger Eklöf, 1969, Gränd, 54x44
Såld: 350 kr
Såldes den 6 mars 2017
3575 Oljemålning
Holger Eklöf, Stockholmsmotiv, signerad, -53, 65x53
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2015
6396 Skulptur
Holger Eklöf, "Boxare", höjd: 35
Såld: 700 kr
Såldes den 9 juni 2014
8067 Spegel
O Eklöf, rokokostil, höjd: 101
Såld: 1.400 kr
Såldes den 28 mars 2011
7489 Oljemålning
Holger Eklöf, Marint motiv, 60x75
Såld: 300 kr
Såldes den 31 januari 2011