Föremål som liknar Ek/läder
4017 Fåtöljer
ett par, Ek/läder
Såld: 500 kr
Såldes den 19 december 2016
8433 Pall
Ek/Läder, Sweden
Såld: 700 kr
Såldes den 8 december 2014
2441 Karmstol
1800-tal, ek/läder
Såld: 1.100 kr
Såldes den 14 februari 2011
5174 Stol
Ek/Läder, barockstil
Såld: 450 kr
Såldes den 29 november 2010
4337 Skrivbordsstol
ek/läder
Såld: 650 kr
Såldes den 19 april 2010
3587 Karmstolar
1 par, Ek/läder, tidigt 1900-tal
Såld: 650 kr
Såldes den 9 november 2009
8294 Fåtöljer
1 par, 60-tal, ek/läder
Såld: 700 kr
Såldes den 2 november 2009
3243 Stolar
3 st, Inköpta på Room, Ek/läder,
Såld: 500 kr
Såldes den 28 september 2009
6130 Stolar
4st, sekelskifte, ek/läder (slitage)
Såld: 1.400 kr
Såldes den 12 maj 2008