7313 Färglitografi
efter Toulouse-Lautrec, ej signerad, Ryttare, 45x34
Såld: 250 kr
Såldes den 5 december 2016 -
3130 Litografi
Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, motivet: 52x41
Såld: 600 kr
Såldes den 12 januari 2015 -
7504 Plansch
Såld: 700 kr
Såldes den 22 mars 2010
Föremål som liknar Efter Toulouse-Lautrec
- Träfflista
- alla
- Visa alla