7409 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 16 maj 2022 -
9524 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 april 2022 -
4226 Grafiskt blad
Efter Fernand Legér, Svart Jazz, 32x24
Såld: 600 kr
Såldes den 12 januari 2015
4009 Färgetsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 maj 2012