Föremål som liknar Efter Carl Larsson

Vi hittade över 61 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 9063 Grafiskt blad
    Såld: 450 kr

    Såldes den 11 september 2023
  • 6401 Akvarell
    Såld: 500 kr

    Såldes den 30 januari 2023
  • 8298 Etsningar
    Såld: 100 kr

    Såldes den 21 november 2022
  • 3407 Färglitografi
    Såld: 700 kr

    Såldes den 25 april 2022
  • 4161 Etsning
    Såld: 250 kr

    Såldes den 22 november 2021
  • 5375 Etsningar
    Såld: 1.800 kr

    Såldes den 4 oktober 2021