6420 Litografi
bemålad, efter Angelica Kauffmann, kvinna, 54x42
Såld: 250 kr
Såldes den 28 augusti 2017 -
8865 Porslinsmålning
Såld: 5.500 kr
Såldes den 28 mars 2011 -
5302 Gravyr
Efter Angelica Kauffman, "Ceres" 34x29 1800-tal
Såld: 650 kr
Såldes den 16 mars 2009
Föremål som liknar Efter Angelica Kauffman
- Träfflista
- alla
- Visa alla