1009 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 oktober 2018 -
1008 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 oktober 2018 -
7406 Oljemålning
1800-tal, "Santisimo, Ecce Homo", 34x27
Såld: 450 kr
Såldes den 4 september 2017
8512 Gravyr
"Ecce Homo", 34 x 27
Såld: 350 kr
Såldes den 11 februari 2013 -
8272 Oljemålning
osignerad, Ecce Homo! 77x52
Såld: 350 kr
Såldes den 4 juni 2007