Föremål som liknar EWO
4475 Servisdelar
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
4206 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 december 2025
7054 Fat
Wedgewoog England diamater: 11cm. Höjd: 1,5cm
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024
5351 Bordslampa
1950-tal, EWO, Värnamo. Höjd: 38 ca
Såld: 800 kr
Såldes den 26 augusti 2024
5130 Actionfigurer
Såld: 300 kr
Såldes den 29 augusti 2022
7275 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2022
3316 Elgitarr
Tanglewood + förstärkare. Längd: 97cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 11 februari 2019
6438 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2018
5561 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2017