5265 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 23 januari 2023 -
6112 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
5125 Bordslampor
2 st. EVÅ, 1950-tal. Höjd: 47 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 1 april 2019
8072 Vägglampor
Ett par, Mässing, EVÅ
Såld: 200 kr
Såldes den 5 september 2016 -
8176 Oljemålning
signerad Levå, "Ödets gudinnor" 97x69 (Duklagning)
Såld: 700 kr
Såldes den 15 januari 2007