Föremål som liknar ET
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5151 Fotoramar
7 st, omkring 1900, trä och metall, 7x5 - 22x13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
2066 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5315 Stolar
Ett par, 1960-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5138 Serigrafi på tyg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2144 Ljusstakar
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5112 Ytterfoder
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juni 2024